Принимаем заказы в каратнин!

☎ (066) 555-68-61

☎ (097) 568-68-61

Онлайн заказы — 24/7

Купити глушник для автомобіля

Основна ознака, за якою можна визначити, що пора купити глушник - це звук ралійного багі, від вашого транспортного засобу. Причини виходу з ладу вашого глушника або резонатора може бути багато:

  • Сильна вібрація;
  • Велика температура;
  • Механічне пошкодження.

Єдиний нормальний вихід із ситуації - купити новий глушник, або іншу деталь системи вихлопу в залежності від несправності.

Можна і не купити глушник, а просто спробувати відремонтувати пошкодження. Але «відремонтоване» місце швидше покриється іржею, а вона перейде на всю поверхню глушника. Ремонт глушника - це тимчасовий захід, яка в підсумку все одно призведе до покупки. Тільки ви витратите гроші ще й на ремонт перед тим як купите новий глушник.

На ринку України представлений великий вибір виробників вихлопних систем. Є й якісні деталі, так і не дуже. Є дорогі і дешеві вихлопні системи. Наприклад, ТОВ "ЮТАС" - один з лідерів на ринку по виробництву глушників і вихлопних систем. На офіційному сайті компанії можна купити вихлопну систему за найнижчою ціною.

Як правильно купити глушник?

Звичайно найголовніше питання для тих, хто хоче купити глушник - ціна. Головне, що дешево коштувати глушник від відомого виробника, зроблений з хороших матеріалів, який пройшов усі перевірки і має сертифікати якості - не може. Навіть якщо по фото дешевий глушник нічим не відрізняється на перший погляд, це все одно підробка під оригінал з низькою вартістю. А отже якості у такого глушника ніякої не буде. Навіть гарантію на такі глушники або не дають, або дають на 1 місяць.

Купити глушник можна прям на цьому сайті у офіційного заводу-виробника вихлопних систем "ЮТАС". Для цього виберіть відповідний для вас розділ у верхній частині цієї сторінки.

Якщо врахувати, що зі звуком глушника, маркою авто, об'ємом і типом двигуна ми вже визначилися. Слід знати - саме матеріал, з якого глушник створений - це головна властивість якісної вихлопної системи.

Глушник може бути виготовлений з:

  1. Чорної сталі;
  2. Нержавіючої сталі;
  3. Алюмінізірованной стали.

Останнім часом майже припинили виробляти глушники неякісної чорної сталі. У Європі більше такі глушники не виробляє ніхто. Такі глушники не довговічні і на них не можна дати добру гарантію. Термін роботи таких вихлопних систем - не більш одного року. Слід врахувати, що все одно такі глушники можна знайти в продажі.

Саме алюмінізірованной глушники виділяються тим, що мають оптимальне співвідношення ціна - якість. Глушники з такого матеріалу мають хорошу стійкість до корозії, також вони більш довговічні і при цьому не набагато дорожче.

Більше інформації по вихлопних систем читайте в інших розділах нашого сайту.